bonetti
04 خرداد 1402 - 16:57

آمر به معروف کرجی همچنان در بیمارستان است/ دستگیری یکی از ضاربین

کرج- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز آمر به معروف کرجی که شب گذشته توسط چندین ضربه چاقو زخمی شده بود همچنان در بیمارستان است، گفت: یکی از ضاربین وی دستگیر شده است.

حجت‌الاسلام امید کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: شب گذشته یکی از شهروندان کرجی حین عبور از پارک نهج‌البلاغه مشاهده می‌کند که چندین نفر متعرض یک دختر شده‌اند و یکی از آنها او را کتک می‌زند.

وی بیان کرد: این فرد در ابتدا با تذکر لسانی قصد ممانعت از آزار و اذیت این دختر توسط این دو نفر را دارد که با حمله یکی از آنها مواجه می‌شود و توسط چندین ضربه چاقو زخمی شده و ضاربین متواری می‌شوند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز تصریح کرد: به خاطر عمق ضربات واردشده این آمر به معروف به بیمارستان منتقل شده و تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: بنا بر اعلام پزشکان در حال حاضر حال وی مساعد است اما به خاطر صدمات وارد شده به ریه وی باید چند روز دیگر در بیمارستان بماند.

کولیوند با بیان اینکه از ابتدای ماجرا پیگیر حال این آمر به معروف بودیم، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با ورود به ماجرا و اقدامات پلیسی موفق به شناسایی یکی از این مزاحمین نوامیس و ضاربین شد اما فرد دیگر همچنان متواری است.

وی متذکر شد: از دستگاه‌های انتظامی و قضائی توقع داریم ورود جدی و قاطع در این پرونده داشته باشند تا با این مزاحمین نوامیس و ضاربین آمر به معروف برخورد جدی صورت گیرد و همچنین انتظار داریم تا پرونده به شعبه ویژه امر به معروف ارجاع شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1238057